niedziela, 16 grudnia 2012

Kérastase shampoo times two

Zimowego programu ochronno-pielęgnacyjnego ciąg dalszy.

Pisałam już o odżywczej masce Macadamia Natural Oil, a właściwie od szamponów powinnam była zacząć.

Od lewej:
Kérastase Resistance - Bain Force Architecte
Kérastase Resistance - Bain Volumactive

W ramach mojego programu dla włosów na zimę, kupiłam od razu dwa szampony Kérastase.

Oba kosmetyki pielęgnacyjne pochodzą z serii Resistance, które posiadają unikalny związek ceramidów, naturalnych protein i aktywnych kationów, zwanych Kompleks Vita-Cement. W rezultacie włosy odzyskują zdrowy wygląd - stają się silne, odporne i podatne na układanie.  
Pierwszy to Kąpiel Wzamacniająca do włosów bardzo osłabionych, z rozdwojonymi końcami o sile zniszczenia 3-4. 

Szampon ten jest doskonałym rekonstruującym produktem, który uzupełnia i wzmacnia włókno włosa. Włosy osłabione, to włosy z których wypłukał się cement międzykomórkowy. Szampon zawiera wspomniany wcześniej kompleks Vita-Ciment, który wypełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego we włosach oraz kompleks Vita Top Seal, który odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę włosa.

Kąpiele z serii Bain de Force przeznaczona jest do włosów długich i półdługich oraz osłabionych i zniszczonych. Wzmacnia, uelastycznia i wygładza włos na całej jego długości.

Drugi produkt, to kąpiel nadająca objętość do włosów cieńkich, delikatnych i osłabionych, pozbawionych objętości. 


Resistance Volumactive zawiera kompleks Ampli-Ciment łączący w sobie potrójne działanie. Vita-Ciment wzmacnia strukturę włosa od jego nasady. Polimery stanowią unikalne połączenie aktywnych składników nadających włosom objętość i sprężystość. Kosmetyki te modelują kontur włosa odżywiając go, co powoduje przywrócenie jego średnicy, a więc i zwiększenie gęstości fryzury.

Volumactive nadaje włosom trudnym do ułożenia, pozbawionym blasku i siły długotrwałą objętość.

Stosowanie Kąpieli Objętość powoduje, iż włókna włosów regenerują się - odzyskują witalność i stają się mocniejsze, nabierają puszystości, a efekt zwiększonej objętości jest długotrwały.


Wnioskuję, że po tych szamponach będę miała, bują, lwią grzywę :) Póki co jestem bardzo zadowolona - włosy są miękkie, lśniące i ładnie pachną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz