poniedziałek, 9 stycznia 2012

BODY

Definitywnie kończąc temat świąt oraz 2011 roku, opowiem jeszcze o moim gwiazdkowym prezencie, którym jest Eau de Parfum BODY od BURBERRY.

Ten zapach z pewnościa będzie towarzyszyć mi w wielu ciekawych i ważnych momentach 2012 roku. Jest tak szlachetny, że chcę go zachować na wyjątkowe okazje, aby później przypominał mi te chwile.

Ja jak zwykle zakochana jestem w niesamowitym opakowaniu! Tłoczone w kratę pudełko wykonane jest z przypominającej zamsz (lub nubuk) tektury, a flakon jest ciężki - łączy złoto i "kryształ" w smukłej formie.


Burberry Body Eau de Parfum to najbardziej zmysłowy zapach słynnej angielskiej marki Burberry. Za pomocą luksusowych i wyjątkowo intensywnych składników została stworzona niepowtarzalna kreacja zapachwa, która na nowo i w nadzwyczaj zmysłowy sposób interpretuje angielskie klasyki. Kobiecość i subtelny erotyzm spajają się z elegancją i kulturą osobistą.


Kompozycja zapachowa zawiera akordy kwiatowe, owocowe, jak również drzewne. Pełen spis ingrediencji prezentuje się tak: absynt, frezja, brzoskwinia, drewno sandałowe, róża, irys, drewno kaszmirowe, wanilia, ambra oraz piżmo. Nutę zapachową w skrócie określa się jako kwiatową, orientalną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz