niedziela, 6 marca 2011

O OPI

Postanowiłam opisać lakiery OPI, z którymi romans zaczęłam stosunkowo niedawno i muszę przyznać, że wpadłam po uszy... chociaż "po paznokcie" zabrzmi bardziej realnie ;) 

Kolory, które ta amerykańska firma oferuje są obłędne! Ile ich w sumie jest... boję się policzyć. Kolory są intensywne i na paznokciach wyglądają tak jak w buteleczce. Polecam jednak nakłądać 2 warstwy. Pędzelek jest spory i dzięki temu ładnie aplikuje lakier. Lakiery są bardzo trwałe i utrzymują się do 2 tygodni!!!

Firma jest bardzo aktwyna i na bieżąco wypuszcza na rynek okazjonalne kolekcje. 

Prezentuję te odcienie, na które się (póki co) skusiłam.  

Shrek collection
Od lewej: 
OPI - What's With Cattitude
OPI - Who The Shrek  
OPI - Rumples Wiggin

Kolor Shrek'a był modny zeszłego lata, jednak świetnie rozwesela w pochmurne, zmiowe dni. Błękit idealnie pasuje na zimę, a liliowy/lawendowy, będzie hitem wiosny. 
W kolekcji dostępne są jeszcze 3 kolory:
Fiercely Fiona (jasny żółty), Funky Donkey (ciemny fiolet), Ogre The Top (chabrowy - podobny do Suzi Says Feng Shui z kolekcji Hong Kong).


Alice in Wonderland
OPI - Off With Her Red

Czerwień nigdy nie wychodzi z mody. Ten kolor najbardziej nadaje się na zimę, bo ma przygaszony, ceglasty odcień.

W kolekcji występują również: Thanks So Muchness (czerwony z drobnymi opiłkami), Mad As A Hatter (brokatowy fiolet), Absolutely Alice (brokatowy niebieski).

Hong Kong

OPI - Jade Is The New Black

Idealnie komponuje się z ubraniami w pudorwych kolorach, które od paru sezonów zdominowały modę, ale też z czernią i bielą.

W kolekcji dostępnych jest aż 12 kolorów! Wygląda na to, że jedym z modniejszych kolorów (m.in. obok pastelowych pomarańczy i intensywnej zieleni) tej wiosny będzie niebieski w stylu Suzi Says Feng Shui. Tańszą alternatywą dla tego koloru może być lakier z kolekcji H&M - Blue My Mind


Okazuje się, że inne produkty OPI do paznokci, również są bardzo dobrej jakości.


RAPIDRY® TOPCOAT
 

RAPIDRY to lakier, który nakłada się po pomalowaniu paznokci kolorowym lakierem. Przyspiesza on wysychanie lakieru i wyrównuje ewentualne smugi. Jest też wartwą ochronną, która utrwala manicure/pedicure. 


DRIP DRY 

Preparat zawiera jojobę i systemem Avoplex. Wystarczy kilka kropli, żeby wysuszyć lakier w ciągu 5 minut!  Dodatkowo, preparat pielęgnuje skórki dzięki zawartości jojoby (właściwości łagodzące) i witaminie E (działanie antyoksydacyjne).   

Więcej o lakierach OPI na stronie: http://www.opinails.pl/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz