wtorek, 15 lutego 2011

Prezent dla Niego

Jaki prezent zrobić swojemu mężczyźnie? Ten dylemat, prędzej czy później, ma chyba każda kobieta i pewnie wczorajszy dzień niejednej z nas tę tezę potwierdził. No cóż, może niekażdy ma takie nastawienie do Walentynek jak ja, których "obchodzenie" obchodzę szerokim łukiem, ale każdy ma paznokcie ;P A o nie trzeba dbać! Kobiety raczej o tym wiedzą i pamiętają, ale z facetami bywa różnie - choć jest już i tak o wiele lepiej, niż parę lat temu ;)

Prezent idealny, to taki z którego samemu można skorzystać ;) Polecam zatem ekspresowy utwardzacz firmy Peggy Sage dla mężczyzn... oczywiście do pazanokci!!! ;) Oryginalnie nazywa się to: durcisseur ongles express mat pour homme. 

Działa bardzo szybko i faktycznie wzmacnia słabe lub zniszczone paznokcie. Co ważne - zwłaszcza dla faceta, jest matowy, więc nie widać go na płytce.

Po lewej - paznokieć (męski ;) ) pomalowany produktem Peggy Sage
Po prawej - paznokieć "sauté"

Używam go jako bazę pod lakier i jestem bardzo zadowolona. Od czasu gdy zaczęłam go stosować, moje paznokcie ani się nie łamią, ani nie rozdwajają. 

Produkt jest bardzo wydajny (poj. 11 ml) i wystarcza chyba na rok... albo dłużej! Koszt ok. 40 zł.

WAŻNE! Produkt, mimo że jest niewidoczny na płytce, działa jak lakier, więc w celu jego usunięcia należy użyć zmywacza do paznokci. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz