wtorek, 15 lutego 2011

Nieklejący się krem do rąk

Wrócił mróz i dłonie znów cierpią. Niskie temperatury niekorzystnie wpływają na naszą skórę, która staje się przesuszona, skórki wokół paznokci sterczące, a paznokcie słabe. O ile z paznokciami łatwo można sobie poradzić (patrz: Peggy Sage), tak z dłońmi bywa trudniej. Zwłaszcza, gdy uczucie klejących, tłustych rąk jest nie do zniesienia.

Dla osób, które borykają się z problemem przesuszonej skóry na rękach i jednocześnie nie lubią efektów ubocznych, które dostarczane są przez większość kremów, polecam to:

czyli, krem do rąk i paznokci Intensiv firmy Kamill (poj. 100 ml).

Producent twierdzi:
Ten intensywny krem do rąk z ekstraktem rumianku i bisabololem działa kojąco na skórę, chroni zniszczone i wysuszone dłonie. Wspomaga naturalną regenerację skóry. Aloe Vera i olej z awokado zapewniają skórze codziennie intensywne i długotrwałe nawilżenie oraz delikatną pilęgnację rąk. 

Produkt nie zawiera barwników, emulgatorów, olejów mineralnych i parafiny.

Krem bardzo przyjemnie pachnie. Nie jest tłusty, szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona, elastyczna i wygładzona. Jest wydajny, bo wystarczy niewielka ilość, żeby odpowiednio rozsmarować go na całych słoniach. Pozostawia miłe, satynowe wykończenie.  

Wcześniej, krem miał inne opakowanie, jednak zawartość tak samo dobra :)

Miłej i niegroźnej dla skóry zimy! ;)
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz